O nás

na webu Dobrovolné dražby - portál dražeb

WWW.DM-DRAZBY.CZ je profesionální dražební portál sloužící pro prodejce, inzerenty i nakupující. Nabízíme snadné zveřejňování i účast na dražbách, aukcích a veřejných zakázkách. Našim primárním cílem je poskytnou široké spektrum, seriózních obchodů pro všechny zúčastněné. Rovněž se zabýváme propagací majetku a služeb prostřednictvím DM-Dražby.

Prostřednictvím elektronických licitací zprostředkováváme našim klientům z řad notářů, exekutorů, advokátních kanceláří, insolvenčních správců, bankovních společností, investorů, obcí, samosprávných celků a dalších snadný způsob, jak zpeněžit movitý majetek, nemovité věci nebo vymoci své pohledávky. Kupujícím pak naše strategie zaručuje transparentní, jednoduchou a finančně výhodnou cestu k nabytí majetku.

 

Naší filozofií je zveřejňovat široké spektrum nabídek movitého majetku i nemovitých věcí a pomocí realizovat hladký průběh obchodů. U vzniku i fungování našeho dražebního portálu stojí odborníci, kteří přistupují ke každému klientovi individuálně a jsou schopni zajistit veškeré potřebné služby k Vaší spokojenosti.

 

Pro naše zákazníky při zpeněžování nemovitého a movitého majetku nabízíme i oceňování draženého majetku.

 

Společnost DM-RESTART s.r.o. byla založena roku 2017, kdy jsme získali koncesi k reorganizování veřejných dražeb.
Mezi naše klienty patří především insolvenční správci, likvidátoři obchodních korporací či právnické nebo fyzické osoby.

 

Dražební web v číslech

Přes 2 986 dražeb již proběhlo
Draží u nás 12 exekutorů
Nejvyšší nárůst ceny o 350%
Nejdražší položka vydražená za 12 000 000 CZK